برنامه های 96-97

برنامه های 96-97

بسم الله الرحمن الرحیم

مطابق با سنوات گذشته ، برنامه های پاییز و زمستان سال 96 هم ، پس از مشورت و برگزاری جلسات شورایی ، مصوب شده و ابلاغ شدند. مدیران ، همکاران ، اعضا و کارآموزان محترم می توانند با مراجعه به میزکار خود در درگاه مرکزی ، Www.m2a2.ir به بخش ابلاغیه ها مراجعه نمایند و پس از مطالعه مصوبات ، در برنامه ها و طرح های مصوب اجرایی ، پژوهشی و آموزشی ، حسب مسئولیت و نیاز ، شرکت یا مشارکت نمایند.سرکار خانم محمدی و سرکار خانم رضایی به ترتیب به عنوان رئیس هیات مدیره و رئیس اداره بازرسی و آقای محمد امین آراسته به عنوان مدیرعامل ، طرح های مصوب را امضا و ابلاغ نموده اند.

 

برنامه ها به صورت هفتگی ، ماهیانه و فصلی ، قابل دانلود هستند.

 

لازم به ذکر است برنامه های سال 97 از اواخر پاییز ، فراخوان دریافت خواهند داشت و شما می توانید با ارسال طرح ها و برنامه های خود ، از طریق اینجا نظرات خود را به اشتراک بگذارید. تمامی ایده ها و نظرات برتر و طرح های اجرایی و پژوهشی تا پایان آذرماه ، بررسی کامل می شوند و همانند سالهای گذشته ، در دی ماه و بهمن ماه ، پس از بررسی های کارشناسی ، جهت تصویب و تدوین دقیق ، به هیات مدیره ارسال می شوند و در اسفندماه ، پس از تصویب ، در میزکارها ، ابلاغ می شوند.

 

شما می توانید جهت ادامه یا افزایش همکاری ها با پورتال آراستوس که توسط جمعی از شاگردان استاد محمد امین آراسته مدیریت و پشتیبانی می شود به آدرس Arastoos.ir مراجعه نمایید.

 

موضوع: [Post_Cat_Title] ,
بخش نظرات این مطلب
کد امنیتی رفرش
 کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید کلیک کنید و لذت ببرید